Ostatní

Kalhotky 'Z technických důvodů zavřeno'

27. června 2012 v 9:52 | Vtipná trička
Z technických důvodů zavřeno, použijte zadní vchod. Hláška, která není sama o sobě příliš vtipná. Ale pokud se objeví na kalhotkách, může když ne pobavit, tak minimálně zaskočit :-) Jen se culím a netroufám si komentovat.
Sleva na Trikátor

11. června 2012 v 12:03 | Vtipná trička
Aktuálně má eshop Trikátor zajímavou akci, takže jestli se Vám jejich vtipná MEME trička líbí, je možná vhodná chvíle si společně s přáteli vybavit letní šatník? Akce 3+1 znamá přesně to, co slibuje - pokud si vyberete a objednáte tři trička, můžete si vybrat další čtvrté tričko, které dostanete úplně zadarmo. Napadá mě tedy způsob, jak na této slevě jednoduše vydělat - zburcovat rodinu a kamarádky ke společné objednávce :)

Bokové kalhotky Caution Wet

18. května 2012 v 7:20 | Vtipná trička
Tyhle kalhotkys širokým bokovým střihem komentář nepotřebují :o) Potisk na levé nohavičce je stručný a jasný. Já bych možná brala asi i jinou barvu než jen červenou...


Návrh trička Karma

11. května 2012 v 13:51 | Vtipná trička
Tentokrát to je tričko teprve ve fázi návrhu. Zaujal mě nový (snad i vtipný) návrh Jardyho na Bastard, který pojmenoval pracovně Karma. Tak nevím, ale jestli se ti to líbí nebo zdá vtipné, můžeš se přidat k diskuzi a ohodnotit jak moc je návrh vtipný. A třeba to bude časem na tričku Úžasný


Kalhotky Myš v zadnici

15. září 2010 v 13:53 | Vtipná trička
Veselé dámské kalhotky s myší v zadnici - líbí se ti?

Mě tenhle nápad s potiskem zadní části kalhotek připadne docela vtipný. Samotné kalhotky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a mají zvýšený bokový lem, takže se pohodlně nosí a jsou v několika velikostech. Samotný potisk, umístěný přesně do středu zadnice je dostatečně kvalitní a slibuje trvanlivost i při častém praní.

Kalhotky Myš v zadnici


 
 

Reklama